Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 254 gości oraz 0 użytkowników.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Dnia 22.01.2018r. w Szkole Podstawowej im. Ks. Jana Twardowskiego w Borowinie Sitanieckiej odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Na wstępie w bardzo serdecznych słowach, zebranych drogich gości, czyli babci i dziadków naszych uczniów, powitała dyrektor szkoły pani Krystyna Ptak. Uczniowie klas I - III oraz przedszkolaki, pod opieką wychowawców przygotowali uroczystą akademię. Najpierw, zebrani dziadkowie i babcie obejrzeli sceny opisujące Boże Narodzenie, czyli Jasełka. Potem były wiersze, piosenki, humorystyczne scenki teatralne i upominki własnoręcznie wykonane przez dzieci. Po części artystycznej wszyscy spotkali się na szkolnym korytarzu, aby wspólnie przy obiedzie, herbatce i przepysznym torcie snuć wspomnienia i rozmawiać ze sobą. Przygotowaniem poczęstunku zajęli się rodzice uczniów, za co im serdecznie dziękujemy.

Na uroczystość została przygotowana piękna dekoracja sceny, na której występowali uczniowie oraz okolicznościowa dekoracja szkolnego korytarza.

Spotkanie miało charakter miły i rodzinny i na pewno długo pozostanie w pamięci miłych babć i dziadków oraz ich dzieci i wnuków.

Tekst: E. Swatowska

Dyplomy

Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Borowinie Sitanieckiej © 2018. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Opieka techniczna: Adam Skrzyński